Ponúkame na prenájom:

Svetlo

Služby PDF Vytlačiť E-mail

Naša spoločnosť poskytuje služby v týchto oblastiach:

- OSVETLENIE

Osvetlíme Vám malú alebo veľkú akciu podľa Vašich predstáv ako sú rôzne eventy, párty, oslavy, firemné večierky, konferencie a iné. Používame najmodernejšie svetlá a rotačné hlavy, ktoré oživia každý priestor a dodajú mu správnu atmosféru. Taktiež máme vybavenie pre divadelné a televízne projekty. Všetky svetlá ovládame kvalitnými svetelnými pultmi.

- OZVUČENIE

Vlastníme kvalitné zvukové sústavy od popredných svetových firiem ako d&b Audiotechnik, Vertec, JBL, RCF, Turbosound. S takýmito kvalitnými produktmi bude zvuk na Vašej akcii pre hostí zážitkom. Kvalitný zvuk potrebuje aj kvalitné zvukové pulty ako Soundcraft a Yamaha a v neposlednom rade je to kvalitná obsluha celej techniky.

- VIDEO, VIDEOPROJEKCIE, LED STENY

Dokážeme Vám postaviť LED steny s plochou až 1000m2  s hustotou od 3,8mm. Máme kvalitné LED moduly od firiem Martin a Gundermann. Pre milovníkov videoprojekcie vlastníme kvalitné japonské projektory Sanyo a Mitsubishi so svietivosťou až 15000 ANSI Lumenov. Spojením viacerých sa kvalita projekcie ešte znásobí. Taktiež máme kvalitné plátna so šírkou od 2 do 9 metrov. Pre menšie akcie a konferencie sú ideálne aj plazmy s uhlopriečkou od 42 do 63". Dokážeme Vám urobiť aj videozáznam s našimi kvalitnými HD kamerami JVC.

- ŠPECIÁLNE EFEKTY

Chcete pripraviť pre svojich klientov či známych penovú alebo snehovú párty? Vieme Vám ju kompletne zabezpečiť. Pre deti máme bublifuky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré zaplavia bublinkami aj veľké priestory. Taktiež ponúkame ventilátory, dymostroje a hazery na tvorbu klasického i plazivého dymu.

- KONŠTRUKCIE, STATÍVY, PÓDIA

Potrebujete statívy, pódium alebo konštrukcie? Máme pre Vás ponuku rôznych tvarov a veľkostí. Záleží len od Vašich požiadaviek. Celé pódium môžete zastrešiť strechou veľkosti 9 x 5 alebo 15 x 11 metrov.