Zabezpečíme osvetlenie interiérov aj exteriérov kvalitnými svetlami.
 
Ponúkame kompletné ozvučenie malých i veľkých akcii.
 
Dokážeme Vám postaviť  až 1000 m2 LED steny s hustotou od 6mm.
 
Snehová, penová párty, bublifuk, konfety, dymostroje a iné efekty...
 

X-FACTOR

Firma ADAM A SYN sa podieľala na výrobe relácie XFACTOR. Na scéne v Incheba expo aréne sme postavili LED steny s hustotou od 3 mm a s celkovou rozlohou až 350 m2.

X-FACTOR X-FACTOR

Martin MAC III

Martin MAC III na prenájom...

Martin MAC III Martin MAC III

Produkčná a eventová činnosť

Full servisová agentúra, kompletné technické zabezpečenie, výber miesta, catering, hostesing, výzdoba a dekorácie, tvorba show programu, osvetlenie a ozvučenie.

Produkčná a eventová činnosť Produkčná a eventová činnosť

Ponúkame na prenájom:

Svetlo

. PDF Vytlačiť E-mail

Firma ADAM A SYN pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu od roku 1990 a za tento čas si vybudovala pevné popredné miesto vo svojej oblasti.

Adam a Syn s.r.o. sa zaoberá týmito činnosťami:

- Produkčná a eventová činnosť - full servisová agentúra, kompletné technické zabezpečenie, výber miesta, catering, hostesing, výzdoba a dekorácie, tvorba show programu, osvetlenie a ozvučenie. Našim klientom poskytujeme kompletný servis od malých podujatí až po veľké galavečery a koncerty.

- Prenájom - zvukovej aparatúry, špeciálnej svetelnej techniky, hliníkovej konštrukcie, striech,  pódia, laserov, LED videostien, videoprojektorov a plazmových obrazoviek.

- Predaj - profesionálnej ozvučovacej a špeciálnej osvetľovacej techniky a video-techniky do divadiel, diskoték, kultúrnych domov, kongresových sál, barov a iných priestorov.


Náš pracovný tím tvoria profesionáli vo svojej oblasti, čoho výsledkom je stopercentná spokojnosť klientov. Naše dlhoročné skúsenosti v showbiznise garantujú Vašu spokojnosť. Často záleží na detailoch a na kvalite odvedenej práce, čoho sú si naši zamestnanci vedomí. Ku každému klientovi vedieme individuálny prístup k maximálnej spokojnosti. Našimi referenciami sú projekty ako Talentmánia, Česko-Slovenská Superstar, Lets Dance, Adela show a iné.


Mapa stránky